Grupa Adoracyjna

GRUPA ADORACYJNA NA PIERWSZE CZWARTKI MIESIĄCA - Adoracja w ciszy.

Adorować, znaczy czcić Boga z miłością, szacunkiem i dziękczynieniem w miejscu Jego obecności. Adoracja jest pełnym miłości spotkaniem z naszym Bogiem, Panem, Stwórcą, Zbawicielem i najlepszym Przyjacielem. Poprzez adorację Jezus dotyka naszej duszy i działa w samym sercu świata. Będąc uniwersalnym środkiem przeciwko złu, które nęka ludzkość, adoracja jest czerpaniem miłości Bożej z samego jej źródła.

Od czerwca 2013 r. każdy pierwszy czwartek miesiąca w naszej parafii dodatkowo stał się okazją, żeby w ciszy uklęknąć przed Najświętszym Sakramentem i polecić Jezusowi wszystkie sprawy rodzin, parafii (zwłaszcza powołań kapłańskich i zakonnych), sprawy diecezji, ojczyzny i całego Kościoła. Całodzienna adoracja w ciszy to owoc roku wiary w parafii.

Osoby, które zadeklarowały się do godzinnego czuwania w ciszy przed Najświętszym Sakramentem:

08:00 – 09:00 Halina Wałęsa

09:00 – 10:00 Teresa Kaczmarek

10:00 – 11:00 Wiesława Soczewa

11:00 – 12:00 Ryszard Soczewa

12:00 – 13:00 Elżbieta Namysł

13:00 – 14:00 Renata Zajączek

14:00 – 15:00 Genowefa i Wacław Zmyślony

15:00 – 16:00 Genowefa Kaczmarek

16:00 – 17:00 Zofia Gęstwa

17:00 – 18:00 Małgorzata Szwałek

18:00 – 19:00 Jan Szwałek

Wszystkich Parafian zapraszamy do adoracji w ciszy w Nowej Wsi – w każdy pierwszy czwartek miesiąca.