Oficjalna Strona Parafii Rzymskokatolickiej

 pw. N.M.P. Królowej Korony Polskiej

w Nowej Wsi.
<---  Kościół parafialny w Nowej Wsi.                           Kościół filialny w Koźmińcu  --->


  Strona domowa
  Kontakt
  Kancelaria paraf.
  Program duszp.
  Porządek Mszy św.
  Ogł. duszpasterskie
  Aktualności
  Kronika parafialna
  Gazetka paraf.
  Rada parafialna
  Grupy duszp.
  Wypominki roczne
  Galeria
  Uśmiech proboszcza
  Kościół online
  Biblioteka
  Warto odwiedzić
  Reg. cmentarza

Aktualności z "Życia parafii"

11. lutego 2021r. – Ks. Biskup Damian Bryl, zgodnie z przepisami Prawa Kanonicznego objął Diecezję Kaliską, jako trzeci w jej historii Biskup Ordynariusz. Tego dnia Apostolat Margaretka naszej parafii powiększył się o nową Margaretkę, która otuliła płaszczem modlitwy Ks. Biskupa Damiana. Jest to już 12. Margaretka w naszej Parafii.

18. – 29. stycznia 2021r. – Parafianie gromadzili się na tzn. „Mszach Kolędowych”, połączonych z nabożeństwem do Świętej Rodziny, upraszając Boże błogosławieństwo dla domu i zagrody. Liturgia miała swoje przedłużenie w Kościele Domowym, w czasie modlitwy błogosławieństwa domu i rodziny. Każda rodzina otrzymała tzn. Pakiet kolędowy, który zawierał min. ryt modlitwy błogosławieństwa rodziny i domu wraz z modlitwami do św. Józefa, książeczkę kolędową wyjaśniającą program duszpasterski obecnego roku, poświęconą kredę do oznaczenia drzwi domów i okolicznościowe obrazki.

1 stycznia – Przez wstawiennictwo Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, modliliśmy się o obfitość Bożej łaski dla naszej parafii i każdego z nas oraz o dar pokoju na świecie.

.

Liczniki internetowe